+4037.420.37.44

office@dgh.ro

Muntenia Business Center, Splaiul Unirii Nr.16

Etaj 10, Sector 4, Bucuresti, 040035

Contact

Date Companie

 

Denumire Companie:

Forma Juridica:

Registrul Comertului:

Cod Fiscal:

Capital Social:

SC DGH Log & Sped SRL

SRL

J40/8804/2010

RO27392364

1.258.710 LEI

Adresa:

Telefon:

Mobil:

Fax:

E-mail:

Splaiul Unirii Nr. 16, Et. 10, Sector 4 – Bucuresti

+4 0374 203 744

+4 0752 151 325

+4 021 387 34 95

office@dgh.ro / transport@dgh.ro

Departament Operational

Dragos Ghita / Director General

+40 (0) 752 151 325

dragos.ghita@dgh.ro

Departament Comercial

Cristian Pahopol / Manager Vanzari

+40 (0) 734 600 700

cristian.pahopol@dgh.ro

Departament Contractare Furnizori

Luciana Bolocan / Manager Contractari Furnizori

+40 (0) 774 694 485

luciana.bolocan@dgh.ro

Departament Financiar

Georgiana Eremia / Financial Controller

+40 (0) 752 147 956

georgiana.eremia@dgh.ro

Departament Marketing

Laura Cucerevei / Manager Marketing

+40 (0) 751 700 600

laura.cucerevei@dgh.ro

Departament Parc Auto

Marius Mitrica / Manager Parc Auto

+40 (0) 771 140 395

marius.mitrica@dgh.ro

Departament Resurse Umane

Laura Ciuciuc / Manager Resurse Umane

+40 (0) 751 043 912

laura.ciuciuc@dgh.ro